VIP.VN.UA - Только лучшие заведения Винницы VIPCARD.VN.UA - Дисконтный клуб SVADBA.VN.UA - Все для проведения свадьбы в Виннице VIPDOM.VN.UA - Винницкий строительный портал  
   
   
 
VIP.VN.UA - Только лучшие заведения Винницы
English   Русский
       
  НОВОСТИ  
  АФИША  
  РЕСТОРАНЫ  
  КАФЕ И БАРЫ  
  ПИЦЦЕРИИ  
  ПАБЫ, ПИВНЫЕ  
  НОЧНЫЕ КЛУБЫ  
  КАРАОКЕ КЛУБЫ  
  КАЛЬЯННЫЕ  
  ДОСТАВКА ЕДЫ  
  КЕЙТЕРИНГ  
  ДОСТАВКА ВОДЫ  
  САУНЫ  
  САЛОНЫ КРАСОТЫ, ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫЕ КОМПЛЕКСЫ  
  ГОСТИНИЦЫ  
  БИЛЬЯРД И БОУЛИНГ  
  СПОРТИВНЫЕ КОМПЛЕКСЫ  
  ЛЕДОВЫЕ КОМПЛЕКСЫ, РОЛЛЕРДРОМЫ  
  АЛЬТЕРНАТИВНЫЙ ОТДЫХ  
  КИНОТЕАТРЫ  
  ОТДЫХ С ДЕТЬМИ  
  ТОРГОВО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ЦЕНТРЫ  
  КОНФЕРЕНЦ ЗАЛЫ  
  ОТДЫХ ЗА ГОРОДОМ  
  СЕРТИФИКАТЫ, ПОДАРКИ  
  ТАКСИ  
  HORECA  
  ИНТЕРВЬЮ  
       
       
  ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТИ ВИННИЦЫ  
  ФОНТАН РОШЕН В ВИННИЦЕ  
  НОВОГОДН?? НОчЬ ВИННИЦЕ  
  ДЕНЬ 8 МАРТА В ВИННИЦЕ 2018  
  ДЕНЬ СВ?ТОГО ВАЛЕНТИНА В ВИННИЦЕ 2018  
  ДЕНЬ СВ?ТОГО ВАЛЕНТИНА В ВИННИЦЕ 2019  
  НАШИ ПАРТНЕРЫ  
  КАК ВСТРЕТИТЬ НОВЫЙ ГОД ВИННИЦЕ ?  
  О ПОРТАЛЕ  
  КОНТАКТЫ  
  КАРТА САЙТА  
       
ПОИСК ПО САЙТУ
НОВОЕ ЗАВЕДЕНИЕ
Сауны
Сауна TENNIS HALL
Сауна Tennis Hall

 Нова фінська сауна на базі тенісного комплексу Tennis...

ЗАВЕДЕНИЕ НЕДЕЛИ
Караоке клубы
AURA LOUNGE & KARAOKE
 
Сауна Tennis Hall

  AURA Lounge & Karaoke - концептуально новый...

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Григорук Ольга, директор клининговой компании "ЛарБас"  •  Интервью Винницы  •  Информация

Григорук Ольга, директор клининговой компании "ЛарБас"
ИНФОРМАЦИЯ  |  ФОТО  |  КОММЕНТАРИИ
 

1. Где Вы учились?
- Я навчалась у кооперативному коледжі м.Вінниці факультет «Фінанси», наразі навчаюсь у Вінницькому торговельно-економічному інституті факультет «Туризм», вже отримала диплом бакалавра і продовжую навчання далі для отримання вищої освіти.
2. Насколько важной для Вас была учёба? Помогают ли в работе знания, полученные во время учёбы?
- Відверто кажучи, я і не навчалась, оскільки на стаціонарі я вчилась тільки рік, зрозуміла, що це не моє, що це даремне марнування часу. Для мене працювати було значно цікавіше, можливо як би мені за навчання платили гроші я би і вчилась))) Навчання і реальна робота в нашій країні це дві абсолютно різні речі і я здобула значно більше досвіду саме працюючи, ніяка освіта цього не дасть.
3. Ваше имя – Ваш бренд? Как возникла такая идея? Сложно ли соответствовать своему имени?
- Я свою компанію назвала в честь мами Лариси Басюк «LarBas», багато чим у своєму житті я завдячую саме мамі та всій моїй родині, думаю для неї це приємно. Особисто для мене, назвати компанію в честь мами, означає значно більше, аніж якби я її назвала в свою честь.
- Звичайно, я хочу бути гідною свого ім’я і відповідати йому, тому що назва фірми асоціюється з її власником. Рокфеллер сказав «Заробіть репутацію, і вона буде працювати на вас». тому для мене є важливим, який імідж я створюю собі та фірмі.
- Наскільки це важко???? Не знаю. Знаю одне – важко працювати чесно та залишатись вірним, відданим справі та людям з якими працюєш.
5. Как пришло решение начать своё дело?
- Я з підліткового віку, коли всі починають думати «ким вони хочуть стати та чим займатись» хотіла, займатись чимось своїм, навіть не уявляла себе в іншій ролі. Тому просто, коли настав вдалий момент я і відкрила клінингову компанію, для мене це не було якимось особливим рішенням або кроком, все сталося само собою.
4. Какие были возможности на старте?
- Я відкрила компанію в період економічного підйому в 2008 році це і стало значним поштовхом, думаю зараз це зробити було б значно важче.
5. Как же Вы всё начинали?
- Дуже просто як і всі починають власну справу: позичила гроші, купила техніку, зробила рекламу, знайшла працівників, абсолютно нічого особливого, працювала вдень і вночі, не спала, хвилювалась, щоб віддати гроші, все як і у всіх.
6. Кто был первым клиентом?
- Першим моїм клієнтом став Міськвиконком у нашому місті. Я досі їм дуже вдячна. Вдячна, що вони мені повірили і заключили зі мною договір.
7. Кто и что поддерживает Вас на пути к успеху?
- Підтримує, в першу чергу, це моя родина. Їх безмежна віра в мене. У будь які моменти життя, коли руки зовсім опускаються, я знаю, що в мене є до кого звернутись за порадою та підтримкою. Вони вірять в мене значно більше, аніж я сама в себе. Навіть коли я допускаюсь серйозних помилок, вони ніколи не докорять мені цим. За що я їм безмежно вдячна.
8. Многие говорят, что в бизнесе главное фарт, удача. Насколько Вы с этим согласны?
- Так безумовно це дуже важлива річ, але я б ще додала працьовитість. От якщо з’єднати ці дві речі везіння і працьовитість можна досягнути неосяжних висот. Одне без іншого не можливе.
9. Возникали ли у Вас страхи, сомнения, препятствия?
- Завжди! І зараз я на своєму шляху долаю безліч перепон маленьких і великих. Невпевнена у багатьох речах. Боюсь! Але ризикую, долаю перешкоди, беру себе у руки і поза всякими ваганнями йду вперед! Якби цього всього не було це вже була б не робота, не бізнес. Та і загалом було б нудно жити)))
10. Какие качества нужно развивать в себе?

- Працьовитість, наполегливість і ще раз працьовитість! Лежачи на дивані нічого само собою не трапиться. В деяких випадках переборювати себе та йти до поставленої мети.
11. Какое Ваше увлечение – хобби?

- Мабуть серед всього,чим я займаюсь, найбільше люблю подорожувати і пізнавати нові країни, для мене це просто щось неймовірне, коли я подорожую, складається враження наче для мене світ зупинився і нічого окрім цієї країни не існує, я абсолютно про все забуваю, пірнаю у інший вимір.
12. В чём состоит секрет Вашего успеха?
- Найбільше моє досягнення ще попереду, тому коли я його здобуду, обов’язково розповім у чому секрет успіху!
13. Чего хотите добиться в жизни?

- Я дуже амбіціозна людина, хочу реалізувати себе і свої можливості на всі 100%.
14. Какой Вы можете дать совет, начинающим своё дело?

Бачити чітку картинку власного бізнесу і втілювати її у життя, просто працювати от і все.

 

 
Общая оценка: Плохо     Общий рейтинг: 769 баллов     Общее число голосов: 512

Плохо

Ваша оценка:
Информация

 

 

 

 

 
   
 
рестораны  |  афиша  |  кафе и бары  | кетринг |  ночные клубы  | сауны |  бильярдные И боулинг  |  спортивные комплексы  |  гостинницы  |  кинотеатры
 
  RSS канал

Все права на материалы, включая фото, видео и аудио, находящиеся на сайте "VIP.VN.UA", охраняются в соответствии с законодательством Украины,
в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов сайта допускается только с разрешения "VIP.VN.UA". При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на "VIP.VN.UA" обязательна.

Allur Web Studio