VIP.VN.UA - Только лучшие заведения Винницы VIPCARD.VN.UA - Дисконтный клуб SVADBA.VN.UA - Все для проведения свадьбы в Виннице VIPDOM.VN.UA - Винницкий строительный портал  
   
   
 
VIP.VN.UA - Только лучшие заведения Винницы
English   Русский
       
  НОВОСТИ  
  АФИША  
  РЕСТОРАНЫ  
  КАФЕ И БАРЫ  
  ПИЦЦЕРИИ  
  ПАБЫ, ПИВНЫЕ  
  НОЧНЫЕ КЛУБЫ  
  КАРАОКЕ КЛУБЫ  
  КАЛЬЯННЫЕ  
  ДОСТАВКА ЕДЫ  
  КЕЙТЕРИНГ  
  ДОСТАВКА ВОДЫ  
  САУНЫ  
  САЛОНЫ КРАСОТЫ, ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫЕ КОМПЛЕКСЫ  
  ГОСТИНИЦЫ  
  БИЛЬЯРД И БОУЛИНГ  
  СПОРТИВНЫЕ КОМПЛЕКСЫ  
  ЛЕДОВЫЕ КОМПЛЕКСЫ, РОЛЛЕРДРОМЫ  
  АЛЬТЕРНАТИВНЫЙ ОТДЫХ  
  КИНОТЕАТРЫ  
  ОТДЫХ С ДЕТЬМИ  
  ТОРГОВО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ЦЕНТРЫ  
  КОНФЕРЕНЦ ЗАЛЫ  
  ОТДЫХ ЗА ГОРОДОМ  
  СЕРТИФИКАТЫ, ПОДАРКИ  
  ТАКСИ  
  HORECA  
  ИНТЕРВЬЮ  
       
       
  ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТИ ВИННИЦЫ  
  ФОНТАН РОШЕН В ВИННИЦЕ  
  НОВОГОДН?? НОчЬ ВИННИЦЕ  
  ДЕНЬ 8 МАРТА В ВИННИЦЕ 2018  
  ДЕНЬ СВ?ТОГО ВАЛЕНТИНА В ВИННИЦЕ 2018  
  ДЕНЬ СВ?ТОГО ВАЛЕНТИНА В ВИННИЦЕ 2019  
  НАШИ ПАРТНЕРЫ  
  КАК ВСТРЕТИТЬ НОВЫЙ ГОД ВИННИЦЕ ?  
  О ПОРТАЛЕ  
  КОНТАКТЫ  
  КАРТА САЙТА  
       
ПОИСК ПО САЙТУ
НОВОЕ ЗАВЕДЕНИЕ
Сауны
Сауна TENNIS HALL
Сауна Tennis Hall

 Нова фінська сауна на базі тенісного комплексу Tennis...

ЗАВЕДЕНИЕ НЕДЕЛИ
Караоке клубы
AURA LOUNGE & KARAOKE
 
Сауна Tennis Hall

  AURA Lounge & Karaoke - концептуально новый...

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ящук Елена, главный бухгалтер ООО "Вінницяінвестбуд"  •  Интервью Винницы  •  Информация

Ящук Елена, главный бухгалтер  ООО "Вінницяінвестбуд"
ИНФОРМАЦИЯ  |  КОММЕНТАРИИ
 

1. Где Вы учились? Вінницький національний технічний університет, будівельний факультет, спеціальність менеджер економіст у виробничій сфері будівництва.
2. Насколько важной для Вас была учёба? Помогают ли в работе знания, полученные во время учёбы? навчання у моєму житті завжди займало важливе місце. Ще з дитинства у мене була ціль навчатись. Чи допомагають знання отриманні під час навчання в роботі, можу сказати, що частково. В наш час настільки все швидко змінюється, що знаходишся в процесі навчання та вдосконалення постійно.
3. Ваше имя – Ваш бренд? Как возникла такая идея? Сложно ли соответствовать своему имени? Ім’я Олена означає "вибрана, світла". По життю хочеться щоб люди з якими спілкуєшся так мене і сприймали, як світлу, порядну людину. Відповідати своєму імені не важко, просто потрібно завжди залишатись собою. Я вважаю, що людина своє ім’я робить сама. Нас сприймають не по тому, яке ти носиш ім’я, а по тому як ти йдеш по життю.
6. Как же Вы всё начинали? Свій робочий шлях я починала з 17років паралельно навчаючись в інституті. Завжди намагалась самовдосконалюватись та реалізовуватись як особистість. Завжди намагалась у житті досягнути успіху рухаючись уперед. Поступово освоювала ази бухгалтерії виходячи на рівень головного бухгалтера.
8. Кто и что поддерживает Вас на пути к успеху? Мене завжди підтримує моя сім’я. Також велике значення має віра у себе та своє майбутнє. Я вважаю, що кожна людина у житті має мати мету до якої вона йде.
9. Многие говорят, что в бизнесе главное фарт, удача. Насколько Вы с этим согласны? я вважаю, що фарт та удача відіграють не значну роль в успіху. Ми самі маємо створити умови процвітання своєю порядністю, наполегливістю, розумом, розумінням людей з якими маєш справи, терпінням.
10. Возникали ли у Вас страхи, сомнения, препятствия? Завжди чим би людина не займалась виникають різні перепони, сумніви, а інколи і страхи при прийняті важливих рішень. Коли у мене виникали сумніви я намагалась оцінити саму ситуацію, зважити усі плюси та мінуси, а потім вже приймала рішення. На рахунок перепон можу сказати тільки одне, якби їх не було у житті можливо б ми не досягали того, що маємо.. Тільки завдяки перепонам ми шукаємо можливість їх пройти, рухаємось у перед та самовдосконалюємось. Як відомо легких шляхів не буває.
11. Какие качества нужно развивать в себе? На мою думку - найголовніше у житті це порядність. Адже не даремно говорять: «Поводься з людьми так, як ти хочеш щоб поводились з тобою». Багато речей у роботі залежить від тих людей, з якими ми маємо справу, і від того, як вони до нас відносяться. Також дуже важливо працювати над собою: розвивати свої здібності, бути всебічно розвинутою людиною, самовдосконалюватись.
12. Какое Ваше увлечение – хобби?
Найбільше я полюбляю вишивати, але не завжди вистачає часу на улюблені справи. Також мені подобається подорожувати, водити машину, рибалку (на мою думку це не тільки чоловічі захоплення). Вирощувати квіти, щоб життя навколо мене було квітучим та різнобарвним. Як люба жінка люблю готувати та радувати своїх рідних та близьких смачненькими стравами.
Також до своїх хобі я можу віднести свою роботу, мені дуже подобається моя робота, постійний рух вдосконалення незважаючи на усі труднощі, зміни. Мені це усе дуже цікаво. Працюючи бухгалтером ти у якісь мірі стаєш і юристом, економістом, кадровиком і навіть психологом тому, що моя робота пов’язана з людьми. Пізнаєш для себе багато нового, і завдяки цьому постійно рухаєшся уперед.
13. В чём состоит секрет Вашего успеха? Наполегливість у роботі приводить до успіху. Ніколи не можна зупинятись перед труднощами, потрібно шукати вихід, а не опускати руки. А найголовніше - завжди залишатись собою.
14. Чего хотите добиться в жизни? В майбутньому я мрію створити свою аудиторську компанію. Але основною ціллю в моєму житті є виховання моєї доньки. Навчити її бути порядною та доброю людиною, передати ті знання які маю сама, адже ми перш за все - жінки та матері. І не зважаючи на роботу та обов’язки, ми не повинні забувати основного призначення у житті – залишатись жінкою.

15. Какой Вы можете дать совет, начинающим своё дело? Насамперед потрібно визначитись чим ви хочете та плануєте займатись. Зважити усі ризики, вивчити зайнятість ринку по даному напрямку, конкурентоспроможність та попит на ваші послуги. А найголовніше – поставити собі ціль та рухатись до неї, ніколи не зупинятись ні при жодних обставинах.

 

 
Общая оценка: Отлично     Общий рейтинг: 586 баллов     Общее число голосов: 118

Отлично

Ваша оценка:
Информация

 

 

 

 

 
   
 
рестораны  |  афиша  |  кафе и бары  | кетринг |  ночные клубы  | сауны |  бильярдные И боулинг  |  спортивные комплексы  |  гостинницы  |  кинотеатры
 
  RSS канал

Все права на материалы, включая фото, видео и аудио, находящиеся на сайте "VIP.VN.UA", охраняются в соответствии с законодательством Украины,
в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов сайта допускается только с разрешения "VIP.VN.UA". При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на "VIP.VN.UA" обязательна.

Allur Web Studio